UkrainianRussianEnglish
Головне меню
Головна
Про компанію
Продукція
Каталог
Новини
Наші філії
Кар'єра
Акції
Контакти
Чому ми?


Наші партнери

                                                                                                                                                                                                
 

NRF logo   Компанія NRF була заснована у 1927 році і на сьогоднішній день є провідним виробником і дистриб'ютором теплообмінної апаратури на ринку автозапчастин для промислової та залізничної техніки. Виробничі й дистриб'юторські центри компанії NRF розташовані практично в кожній західноєвропейській країні. Наявність на складах компанії понад 150 000 одиниць продукції, що охоплюють близько 5000 різних товарних позицій, дозволяє компанії здійснювати будь-які термінові поставки. Крім того, підприємства також готові виконати «спецзамовлення» в найкоротший термін з урахуванням усіх побажань клієнта.

       
NRF є лідером у сфері виробництва промислових радіаторів та радіаторних секцій для автомобілів, що працюють в складних експлуатаційних умовах, залізничного транспорту і стаціонарних двигунів. Компанія продовжує показувати стабільний ріст, гарне співвідношення ціни  та якості, технічну підтримку і швидкий сервіс. NRF займає сильну позицію на ринку промислових систем повітряного охолодження та поставляє продукцію на конвеєр декількох великих ОЕМ виробників.

      
NRF пропонує повний асортимент радіаторів і обігрівачів для легкових і вантажних автомобілів, автобусів та іншої техніки. В залежності від специфіки застосування, компанія використовує у виробництві різні матеріали: алюміній / пластик, мідь / пластик і мідь / латунь.

       
Для забезпечення максимально ефективної продуктивності вся продукція проходить тестування в аеродинамічній трубі. Якість продукції - абсолютний пріоритет для NRF. Професійно оснащений відділ контролю якості здійснює регулярний моніторинг продукції та виробничого процесу.

радиаторы NRF

 
 
Наші новини
Авторизація
Користувач
Пароль
 
  Реєстрація
Підписатись на новини
Ваше Ім'я
E-mail