UkrainianRussianEnglish
Головне меню
Головна
Про компанію
Продукція
Каталог
Новини
Наші філії
Кар'єра
Акції
Контакти
Чому ми?


Наші партнери

                                                                                                                                                                                                
У нас в наявності
<br>---Установите Flash плеер---
 

Співпраця з нашою компанією має ряд переваг:


 • Індивідуальний підхід до клієнта.
  Ми впевнені, що в кожному конкретному випадку, залежно від ряду особливостей, можливо укласти особливу угоду про умови постачання та співпраці. Зв'яжіться з нами  у будь-який зручний для Вас спосіб, і ми спробуємо запропонувати взаємовигідне індивідуальне рішення.

 • Доставка товару в усі регіони України.
  Ми співпрацюємо практично з усіма транспортними компаніями, що працюють на ринку України. Тому доставка товару в межах України здійснюється в найкоротший термін.

 • Широкий ассортимент запчастин зі складу.
  На складі нашої компанії представлений широкий асортимент запчастин на вантажні автомобілі європейського виробництва, причепи та напівпричепи. Завдяки централізованим закупівлям товару, ми постійно підтримуємо запас автозапчастин регулярного асортименту (тобто витратний матеріал - колодки, накладки, фільтри, пневморессори, ресори та ін.) ..

 • Інформаційна підтримка клієнтів.
  У будь-який момент можна отримати інформацію про наявність будь-якої автозапчастини для вантажних автомобілів на складі, найближчі надходження, ціну. Ви також можете скористатися нашим онлайн каталогом для отримання попередньої інформації щодо товару. Купити запчастини, що Вас цікавлять, Ви можете, зв'язавшись у будь який спосіб з нашим відділом продажу.

 • Гнучка цінова політика.
  Компанія «ГЕСС АВТОЗАПЧАСТИНИ» зацікавлена в розширенні ділового співробітництва. Ми активно співпрацюємо з транспортними підприємствами, магазинами і сервісними станціями, що реалізують автозапчастини. Діє постійна система знижок для оптових та дрібнооптових покупців.
 
 
Наші новини
Авторизація
Користувач
Пароль
 
  Реєстрація
Підписатись на новини
Ваше Ім'я
E-mail