UkrainianRussianEnglish
Головне меню
Головна
Про компанію
Продукція
Каталог
Новини
Наші філії
Кар'єра
Акції
Контакти
Чому ми?


Наші партнери

                                                                                                                                                                                                
У нас в наявності
<br>---Установите Flash плеер---
 

 Gess truckКомпанія "ГЕСС АВТОЗАПЧАСТИНИ"  працює на ринку з 2003 року. Основна діяльність підриємства - імпорт та реалізация запасних частин до вантажної, сільскогосподарської та будівельної техніки закордонного виробництва.

Ми пропонуємо запчастини тільки перевірених виробників, якості продукції котрих ми довіряємо, що також підтверджується відгуками наших клієнтів. Враховуючи  необхідність  запчастин  вже сьогодні, а частіше "ще вчора", ми  прагнемо мати на складі максимальний асортимент продукції, яку виробляють наші постачальники. Наявність власного вантажного та легкового автотранспорту дозволяє мобільно та швидко транспортувати продукцію на склад від наших постачальників, а також оперативно здійснювати доставку товару по Україні.

Велике значення для компанії має розвиток партнерських відносин з організаціями, що займаються продажом автомобільних запчастин та сервісним обслуговуванням. Гнучка цінова політика робить таку співпрацю цікавою та взаємовигідною.

Основа нашої роботи  - якісні запчастини + якісний сервіс. Досвід наших співробітників та велика інформаційна база, допоможуть Вам при визначенні необхідної запчастини.

 

 
 
 
Наші новини
Авторизація
Користувач
Пароль
 
  Реєстрація
Підписатись на новини
Ваше Ім'я
E-mail