UkrainianRussianEnglish
Головне меню
Головна
Про компанію
Продукція
Каталог
Новини
Наші філії
Кар'єра
Акції
Контакти
Чому ми?


Наші партнери

                                                                                                                                                                                                
У нас в наявності
<br>---Установите Flash плеер---
 

На чемпіонат світу з футболу разом з Fras-le. Підсумки.

Друзі,

Хочемо поділитися з вами нашими враженнями від нещодавньої поїздки до Бразилії. Як ви пам'ятаєте, в період з 01.06.13 по 01.03.14, ми, спільно з компанією Fras-le, проводили акцію «На чемпіонат світу з футболу разом з Fras-le».

За підсумками акції, 11 осіб з України отримали можливість провести сім днів в Бразилії, побувати в штаб-квартирі Fras-le, оглянути виробничі потужності компанії, а також відвідати два матчі Чемпіонату Світу з футболу 2014: Південна Корея - Алжир в Порто-Алегре, і Алжир - Росія в Куритибі.

Велика подяка приймаючій стороні, яка доклала всіх зусиль, щоб зробити наш тижневий візит максимально комфортним та насиченим. Найтепліших слів заслуговують співробітники компанії, що супроводжували нас під час нашої подорожі. Завжди відкриті, привітні і доброзичливі. Наш респект!

Незважаючи на щільний графік та часті переїзди, знайшовся час і для цікавих прогулянок з оглядом місцевих пам'яток. І оглядом ресторанів, звичайно :) Залишилося стійке враження, що більшу частину часу ми провели саме там. Завдяки чому ми повною мірою змогли відчути своєрідність і різноманітність бразильської кухні. Окрім, власне, знайомства з Бразилією, ця поїздка - ще й унікальна можливість обмінятися досвідом з партнерами Fras-le із понад 30 країн світу.

Один з ключових моментів програми - відвідування штаб-квартири і виробничих потужностей Fras-le. І потужності ці вражають! Величезний завод, на якому виробляються фрикційні матеріали для самих різних сфер застосування, сучасна дослідницька лабораторія, 15-ти кілометровий випробувальний полігон і багато-багато іншого. Fras-le - №1 в світі за обсягом виробництва гальмівних накладок для барабанних гальм. Продукція Fras-le відправляється на п'ять континентів, а клієнтами є як ОЕМ виробники, так і компанії ринку aftermarket.

Але, безумовно, найяскравіші епізоди нашої поїздки пов'язані з перебуванням на стадіоні. Чудовий настрій, яскраві емоції, напруга протистояння, - все це назавжди залишається в пам'яті у кожного, хто відвідав матч такого рівня. Коли по 50-ти тисячному стадіону проходить «хвиля», що зриває тебе з місця в загальному пориві, відчуваєш себе частиною великого свята футболу.

Нижче наш короткий фотозвіт про поїздку:

Україна, Аргентина, Бельгія, Гватемала, Греція, Данія, Єгипет, Іспанія, Колумбія, Мексика, Польща, Португалія, Росія, Туреччина, Чилі, ПАР і не тільки ...

Наш перший матч в Порто-Алегре.

Україна - понад усе!

На далекій землі своїх не забуваємо :)

Перед другим матчем в Куритибі.

Бразильці - теж за мир в Україні!

 
 
Наші новини
Авторизація
Користувач
Пароль
 
  Реєстрація
Підписатись на новини
Ваше Ім'я
E-mail