UkrainianRussianEnglish
Головне меню
Головна
Про компанію
Продукція
Каталог
Новини
Наші філії
Кар'єра
Акції
Контакти
Чому ми?


Наші партнери

                                                                                                                                                                                                
У нас в наявності
<br>---Установите Flash плеер---
 

Eaton logo   Вже понад 90 років Eaton Corporation служить інтересам своїх клієнтів. За цей час компанія перетворилася з маленького постачальника запчастин до вантажних автомобілів в транснаціонального багатогалузевого виробника.

      
Сегмент бізнесу вантажного автотранспорту Eaton Corporation характеризується постійними дослідженнями і розробками у сфері задоволення потреб вантажного автомобілебудування, такими як: економічність, безпека, простота у керуванні, надійність і тривалий термін служби.. Лідер в проектуванні, виготовленні та продажу систем трансмісії і компонентів для машин, що працюють в різних експлуатаційних умовах, Eaton Corporation проектує і виробляє: трансмісії, муфти зчеплення, системи попередження зіткнень, системи мобільної діагностики, а також електричні і комбіновані системи силових установок.

    
Eaton є лідером з впровадження автоматизованих паливо - ефективних трансмісій на ринку Північної Америки. Завдяки комп'ютерному контролю функціональних можливостей перемикання, трансмісії Eaton's Fuller ® UltraShift ® є найкращим вибором для водіїв і автопідприємств, що забезпечує економію палива, надійність і зростання продуктивності.

    
Сегмент бізнесу вантажного автотранспорту Eaton Corporation добре представлений на ключових ринках, а завдяки глобальному виробництву та продуманому маркетингу продовжує розширювати свою сферу впливу на ринках Європи, Азії, Північної та Південної Америки, планує і надалі залишатися ключовим гравцем на міжнародному ринку.

сцепление EatonКПП Eatonсцепление Eaton
 
 
Наші новини
Авторизація
Користувач
Пароль
 
  Реєстрація
Підписатись на новини
Ваше Ім'я
E-mail