UkrainianRussianEnglish
Головне меню
Головна
Про компанію
Продукція
Каталог
Новини
Наші філії
Кар'єра
Акції
Контакти
Чому ми?


Наші партнери

                                                                                                                                                                                                
 

Eaton logo   Вже понад 90 років Eaton Corporation служить інтересам своїх клієнтів. За цей час компанія перетворилася з маленького постачальника запчастин до вантажних автомобілів в транснаціонального багатогалузевого виробника.

      
Сегмент бізнесу вантажного автотранспорту Eaton Corporation характеризується постійними дослідженнями і розробками у сфері задоволення потреб вантажного автомобілебудування, такими як: економічність, безпека, простота у керуванні, надійність і тривалий термін служби.. Лідер в проектуванні, виготовленні та продажу систем трансмісії і компонентів для машин, що працюють в різних експлуатаційних умовах, Eaton Corporation проектує і виробляє: трансмісії, муфти зчеплення, системи попередження зіткнень, системи мобільної діагностики, а також електричні і комбіновані системи силових установок.

    
Eaton є лідером з впровадження автоматизованих паливо - ефективних трансмісій на ринку Північної Америки. Завдяки комп'ютерному контролю функціональних можливостей перемикання, трансмісії Eaton's Fuller ® UltraShift ® є найкращим вибором для водіїв і автопідприємств, що забезпечує економію палива, надійність і зростання продуктивності.

    
Сегмент бізнесу вантажного автотранспорту Eaton Corporation добре представлений на ключових ринках, а завдяки глобальному виробництву та продуманому маркетингу продовжує розширювати свою сферу впливу на ринках Європи, Азії, Північної та Південної Америки, планує і надалі залишатися ключовим гравцем на міжнародному ринку.

сцепление EatonКПП Eatonсцепление Eaton
 
 
Наші новини
Авторизація
Користувач
Пароль
 
  Реєстрація
Підписатись на новини
Ваше Ім'я
E-mail