UkrainianRussianEnglish
Головне меню
Головна
Про компанію
Продукція
Каталог
Новини
Наші філії
Кар'єра
Акції
Контакти
Чому ми?


Наші партнери

                                                                                                                                                                                                
 
CEI logoФірма С.Е.І. була заснована у 1969 р. як виробник деталей для коробок передач та диференціалів. Виробничі заводи С.Е.І. переробляють щоденно тонни сировини, формують  і трансформують її, під уважним поглядом техніків, що докладають  всі сили у пошуках якості, яку можна порівняти з якістю оригінальних запчастин, а в деяких випадках досягають навіть її поліпшення.

      
Раптові зміни вимог клієнтів змусили С.Е.І. в останні десять років вкласти частину ресурсів у виробництво деталей, що значно відрізняються від тих, які фірма зазвичай виробляє. Динамізм власників фірми привів С.Е.І. до диверсифікації продукції, щоб вийти назустріч різним вимогам своїх замовників. Фірма С.Е.І. прийняла новий виробничий виклик, ввела в асортимент деталі для рульової передачі і передньої осі, деталі двигуна, гальмівної системи, карданної передачі та деталі  для інших менш значних вузлів, таких як деталі гідравліки.

      
Протягом цих років старанність С.Е.І. дозволила фірмі стати провідним підприємством в галузі запасних частин і експортувати свої вироби в більш ніж 65 країн світу на 5 континентах. Сьогодні С.Е.І. зберігає на складі понад 600.000 деталей, щоб ніколи не доводилося говорити клієнтові «ні».

 

подвесной подшипник. крестовина CEIТормозной диск CEI реактивные тяги CEI ходоваая CEI
 
 
Наші новини
Авторизація
Користувач
Пароль
 
  Реєстрація
Підписатись на новини
Ваше Ім'я
E-mail