UkrainianRussianEnglish
Головне меню
Головна
Про компанію
Продукція
Каталог
Новини
Наші філії
Кар'єра
Акції
Контакти
Чому ми?


Наші партнери

                                                                                                                                                                                                
 

Baldwin filters logo   Дж. А. Болдвін був одним з перших хто усвідомив важливість покращення фільтрації для автомобіля. У 1936 році він спроектував картрідж масляного фільтру і почав виробництво в Вісконсінті. На сьогоднішній день, Baldwin Filters виросла в міжнародну компанію, яка продовжує розвиватися і зміцнюватися на світовому ринку, а також приділяє першочергову увагу якості своєї продукції.

       
Мета компанії - проектування та розробка фільтрів, що відповідають або перевищують за якістю норми і стандарти ОЕМ. Всі фільтри Baldwin проходять перевірку в технічному центрі компанії і піддаються різного роду інтенсивному тестуванню. Компанія Baldwin приділяє особливу увагу якості своєї продукції. Baldwin Filters, це не просто одна з великих компаній зі складання фільтрів. Вертикально інтегрований виробничий процес дозволяє компанії забезпечувати максимальний контроль не тільки процесу зборки фільтрів в цілому, але й їх окремих компонентів.

       
Практика виробництва фільтрів «від і до» дозволяє стежити за якістю та виробничими витратами, забезпечуючи, таким чином, Baldwin Filters перевагу на конкурентному ринку. Для того щоб підтвердити своє прагнення до високої якості продукції, підприємства Baldwin Filters пройшли сертифікацію згідно стандартам TS 16949 та ISO 9001.

       
На сьогоднішній день компанія має виробничі та дистриб'юторські центри в США, Мексиці, Великобританії, Бельгії, Китаї, Марокко, Австралії та Південній Африці. Завдяки зусиллям власних менеджерів і незалежних дистриб'юторів Baldwin розширив свої ринки збуту в Південній Америці, Росії і на Середньому Сході.
 


топливные фильтры Baldwinфильтры Baldwinвоздушные фильтры Baldwin
 
 
Наші новини
Авторизація
Користувач
Пароль
 
  Реєстрація
Підписатись на новини
Ваше Ім'я
E-mail