UkrainianRussianEnglish
Головне меню
Головна
Про компанію
Продукція
Каталог
Новини
Наші філії
Кар'єра
Акції
Контакти
Чому ми?


Наші партнери

                                                                                                                                                                                                
 

Schomaecker logo Вже понад 120 років Schomaecker є надійним фахівцем з ресор у світі автоіндустрії. На сьогоднішній день Schomaecker є найбільшим виробником ресор для вантажних автомобілів, спецтранспорту та причепів, а також європейським лідером на ринку комерційного автотранспорту. Пропозиції Schomaecker по трапецієподібним і параболічним ресорам, а також напівресорам, повністю перекриває європейський асортимент вантажних ресор. Schomaecker має у своєму розпорядженні:

  • Поточний стан складу близько 1500 тонн
  • Понад 3000 видів ресор
  • Більш 20000 позицій включаючи ресорні листи та приладдя

      Як компетентний розробник і надійний постачальник, разом зі своїми клієнтами, компанія Schomaecker успішна як у виробництві для конвеєра, так і для ринку комерційного автотранспорту. Серед їхніх клієнтів такі провідні виробники як BPW, DaimlerChrysler і Gigant. Ресори Schomaecker експортуються в більш ніж 50 країн світу, що є результатом оптимальних виробничих умов. Це забезпечується постійними інвестиціями в нові технології та динамічне виробництво.

     
Виробничий процес тестований, схвалений і сертифікований. Сертифікація згідно ISO TS 16949 відповідає найвищим стандартам галузі автомобілебудування в усьому світі.

 

 полурессора Schomacker  параболическая рессора Schomacker  многолистовая рессора Schomacker
 
 
Наші новини
Авторизація
Користувач
Пароль
 
  Реєстрація
Підписатись на новини
Ваше Ім'я
E-mail