UkrainianRussianEnglish
Головне меню
Головна
Про компанію
Продукція
Каталог
Новини
Наші філії
Кар'єра
Акції
Контакти
Чому ми?


Наші партнери

                                                                                                                                                                                                
 

Meritor logo   Компанія була заснована у липні 2000 року, у результаті злиття Meritor Automotive, раніше Rockwell Automotive, з Arvin Industries. Таке злиття двох взаємодоповнюючих виробників, як компанії Meritor - осі вантажного транспорту, гальмівні системи, запчастини причепів, підвіски та трансмісії, а також деталі та системи легкових автомобілів, та компанії Arvin - вихлопні системи, фільтри і блоки управління,  створило потужний і повний асортимент інноваційних автомобільних продуктів.

      
Вантажний підрозділ ArvinMeritor займається постачанням запчастин для вантажних автомобілів, причепів і автобусів, під торговою маркою «Meritor» які відповідають стандартам оригінальних запчастин або рівнозначним стандартам, які розроблені самою компанією.
Arvin Meritor залишається єдиним постачальником, який виробляє повний асортимент комплектуючих, від окремої деталі, до готових виробів, таких як осі, дискові та барабанні гальмівні системи, підвіски.

      
Всі деталі, які постачаються під торговою маркою «Meritor», розроблені відповідно до стандартів ОЕМ виробників, враховують останні інженерні напрацювання і гарантують зручність технічного обслуговування і продуктивність. Meritor - це якісна торгова марка на ринку вантажного автотранспорту, яка пропонує запасні частини, якості яких ви можете довіряти.

     
Компанія, що має головний офіс у Швейцарії та підрозділ у Великобританії, збудувала ефективну дистриб'юторську мережу, для просування продукції на європейських та світових ринках.

 

суппорт Meritor  осевой агрегат Meritor ось Meritor
 
 
Наші новини
Авторизація
Користувач
Пароль
 
  Реєстрація
Підписатись на новини
Ваше Ім'я
E-mail