UkrainianRussianEnglish
Головне меню
Головна
Про компанію
Продукція
Каталог
Новини
Наші філії
Кар'єра
Акції
Контакти
Чому ми?


Наші партнери

                                                                                                                                                                                                
 

Corteco logo   CORTECO є фахівцем на ринку автомобільних запасних частин у складі Фройденберг Груп.

      
CORTECO спеціалізується на виробництві та продажу запчастин для автомобілів, а саме ущільнень та деталей для контролю вібрації і шуму, а також додатково пропонує інші продукти, наприклад, салонні фільтри. Фройденберг Груп відома в усьому світі як постачальник оригінальних запчастин (OE) на конвеєр автовиробникам. Цю перевагу застосовують  автомайстерні, які використовують для заміни наші запчастини, що мають оригінальну (OE) якість. Фройденберг Груп є провідним підприємством-виробником у світі в галузі ущільнень і деталей для контролю вібрації і шуму, а також салонних фільтрів. CORTECO, як частина Фройденберг Груп, має багаті традиції, філії в 55 країнах і виробничі потужності у всьому світі. Торгівля компанєю CORTECO на ринку автозапчастин ведеться з десяти місць, розташованих на різних континентах.

      
CORTECO пропонує незалежним майстерням більше 18.000 товарних одиниць. Серед них ущільнення Simmerring ® і салонні фільтри micronAir ®, якими оснащується кожен другий новий автомобіль у Європі. Їх асортимент охоплює радіальні ущільнення валів (Simmerring ®, CORTECO ®), маслоз'ємні ковпачки, інтегровані радіальні ущільнення валів, комбіновані і касетні ущільнення, подушки двигуна, резинометалічні вироби, прокладки ГБЦ і комплекти прокладок для двигуна, салонні фільтри та гальмівні шланги.

      
Компанія заснована в 1996 році і має десять представництв, які знаходяться у Німеччині, Італії, Франції, Великобританії, Іспанії та Швеції, Сінгапурі, США, Мексиці, Бразилії, Польщі та Туреччини. З 2007 року CORTECO відкрила свої офіси в Росії та Північній Африці.

фильтр салона Cortecoсальник CortecoСальник Corteco

 

 
 
Наші новини
Авторизація
Користувач
Пароль
 
  Реєстрація
Підписатись на новини
Ваше Ім'я
E-mail