UkrainianRussianEnglish
Головне меню
Головна
Про компанію
Продукція
Каталог
Новини
Наші філії
Кар'єра
Акції
Контакти
Чому ми?


Наші партнери

                                                                                                                                                                                                
 
Airkraft logo   Aktas Group була заснована Саітом Акташем у 1938 році. З того часу компанія значно виросла і закріпилася на міжнародному ринку. На сьогоднішній день 80% продукції компанії йде на експорт. Aktas Group постійно інвестує в нові технології і нарощує свої виробничі потужності. Починаючи з 1990 року, коли перша турецька пневматична ресора пішла на експорт, і до цього дня, компанія успішно розширює коло іноземних замовників.

   
Airkraft - це зареєстрована торгова марка Aktas Group. Пневморесори є специфічним продуктом, що має широкий спектр застосування в автомобільній індустрії. Низька ціна, економія часу, безпека, комфорт і простота у використанні, ось далеко не повний перелік переваг пневмоподушок Airkraft. Торгова марка Airkraft, заснована в 2000 році, представлена широким асортиментом пневматичних ресор до складу котрих входять сильфони, подушки кабіни, подушки підйомних мостів та натяжних пристроїв.

   
До кінця 2007 року Airkraft перенесла виробництво на нові площі, розташовані у трьох місцях, що охоплюють у цілому 6 000 м ². Лідер внутрішнього ринку з 2000 року, на сьогоднішній день Airkraft експортує близько 90% своєї продукції в більш ніж 70 країн світу.

 

пневморесора Airkraft  подушка кабіни Airkraftподушка кабіни Airkraft пневмоподушка Airkraft
 
 
Наші новини
Авторизація
Користувач
Пароль
 
  Реєстрація
Підписатись на новини
Ваше Ім'я
E-mail